Oficines

AGROXARXA
Riu Besòs, 22 baixos – 25001 Lleida
agroxarxa@agroxarxa.com

Oficina de Vilafranca del Penedès
Cap d’Oficina: Elena Batsums Sendra
93 892 43 20
664 685 753
93 818 22 29
 vilafranca@agroxarxa.com
  Ponent, 54 bx, 08720 Vilafranca del Penedès
 Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Vic
Cap d’Oficina: Jordi Suriñach Codina
938 852 747
664 685 752
938 832 889
vic@agroxarxa.com
Carrer de la Llotja, 3 (Edifici el Sucre)
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Valls
Cap d’Oficina: Natàlia Nubiola Torres
977 60 25 56
678 39 85 62
977 60 05 59
valls@agroxarxa.com
Plaça del Carme, 9 bis, 43800 Valls
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Tortosa
Cap d’Oficina: Maite Fornós Panisello
977 58 80 55
678 39 84 40
 977 58 82 36
tortosa@agroxarxa.com
Avinguda dels Ports de Tortosa Beseit, 14, 43500 Tortosa
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Tortosa
Oficina d’Amposta
Cap d’Oficina: Maite Fornós Panisello
977 94 50 90
678 39 84 38
amposta@agroxarxa.com
Jaume I, 30, 43870 Amposta
Horari general:
Dilluns a dijous: 9:30h a 13:30h i 14:00h a 15:30h.
Divendres: 8:30h a 14:30h.

Oficina de Calaf
Cap d’Oficina: Fani Expósito Magdaleno
 678 39 84 55
calaf@agroxarxa.com
Avinguda de la Pau, 31, 08280, Calaf
Horari general:
Dimarts i  dijous: 9:00h a 13:00h.

Oficina de Torroella de Montgrí
Cap d’Oficina: Anna Figuerola Llos
972 75 95 43
664 68 57 56
972 75 51 57
torroella@agroxarxa.com
Figueres, 29 bx, 17257 Torroella de Montgrí
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Tàrrega
Cap d’Oficina: Olga Trull Minguell
973 501 436
678 39 84 35
 973 311 363
 tarrega@agroxarxa.com
Carretera N-II, Centre Comercial , 25300 Tàrrega
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Solsona
Cap d’Oficina: Anna Molins Barbens
973 48 34 77
678 39 85 87
973 48 15 53
solsona@agroxarxa.com
Avinguda Cardenal Tarancon, 31 bx, 25280 Solsona
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Sant Boi de Llobregat
 Cap d’Oficina: Jordi Santanach Suñol
 93 652 57 00
 678 39 86 04
 93 652 57 01
 santboi@agroxarxa.com
  Mossèn Cinto Verdaguer 84-86 bx, 08830 Sant Boi de Llobregat
 Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Sant Boi
Oficina de Reus
Cap d’Oficina: Natàlia Nubiola Torres
977 33 32 32
678 39 85 60
977 33 87 87
reus@agroxarxa.com
Avinguda dels Països Catalans, 25, 43206 Reus
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Reus.
Oficina de Móra d’Ebre
Cap d’Oficina: Maite Fornós Panisello
977 41 44 45
678 39 84 41
977 41 42 79
 mora@agroxarxa.com
Dr. Peris, 19, 1r, 43740 Móra d’Ebre
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

 

Oficina de Mollerussa
Cap d’Oficina: M.Àngels Cortada Fusté
973 60 38 06
 678 39 85 83
973 60 37 22
mollerussa@agroxarxa.com
Avinguda del Canal s/n 1r, 25230 Mollerussa
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Manresa
Cap d’Oficina: Raül Montfort Cuenca
93 875 31 70
664 68 57 58
93 875 31 71
manresa@agroxarxa.com
Cós, 74 bx, 08240 Manresa
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Lleida
Cap d’Oficina: Xavier Bosch Miquel
973 282 984
 678 39 85 85
973 282 957
lleida@agroxarxa.com
Riu Besòs, 22 baixos, 25001, Lleida
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Les Franqueses del Vallès
Cap d’Oficina: Jordi Santanach Suñol
938 400 918
678 39 85 92
938 404 218
franqueses@agroxarxa.com
Carretera de Cànoves, 21-23, 08520 Les Franqueses del Vallès
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de La Seu d’Urgell
Cap d’Oficina: Àngel Rallo Bellés
973 35 58 45
 678 39 86 01
973 35 58 48
laseu@agroxarxa.com
Avinguda Saloria, 71 bx, 25700 La Seu d’Urgell
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de La Pobla de Segur
Cap d’Oficina: Marta Bergadà Vidal
973 66 01 25
 678 39 86 02
973 68 08 25
lapobla@agroxarxa.com
Avinguda Catalunya, 37, 25500 La Pobla de Segur
 Horari general:
Dilluns a dijous (matins): 9:00h a 14:00h.
Dimarts i dijous (tardes): 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9:00h a 14:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8:30h a 14:00h.

Oficina de Igualada
 Cap d’Oficina: Fani Expósito Magdaleno
 93 805 40 78
664 68 57 68
 93 805 54 28
 igualada@agroxarxa.com
  Prat de la Riba,18 bx, 08700 Igualada
 Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Girona
Cap d’Oficina: Tània Sampol Mas
972 41 06 40
678 39 85 66
972 41 11 70
girona@agroxarxa.com
Narcís Blanch, 1-5 baixos, 17003, Girona
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Figueres
Cap d’Oficina: Carme Aleix Fernández
972 67 87 17
664 68 57 55
 972 67 88 80
 figueres@agroxarxa.com
 Pl. Vila d’Ordis, 1 bx, 17600 Figueres
 Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Cervera
Cap d’Oficina: Lluïsa Arnau Valls
973 53 14 42
664 68 57 71
973 53 35 43
cervera@agroxarxa.com
Avinguda de Manresa, 24 bx, 25200 Cervera
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina de Berga
Cap d’Oficina: Raül Montfort Cuenca
93 821 65 53
678 39 85 97
93 821 65 54
berga@agroxarxa.com
Carretera de Solsona, 9 1r 1a, 08600 Berga
Horari general:
Dilluns a divendres: 8:30h a 14:30h.

Oficina de Balaguer
Cap d’Oficina: Marta Bergadà Vidal
973 44 68 50
678 39 84 36
973 45 07 16
balaguer@agroxarxa.com
Barcelona, 64 bx, 25600 Balaguer
 Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina d’Artesa de Segre
Cap d’Oficina: Àngel Rallo Bellés
973 40 21 23
 678 39 86 03
 973 40 12 37
 artesa@agroxarxa.com
  Balmes, 29, 25730 Artesa de Segre
 Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 15:00h.

Oficina d’Agramunt
Cap d’Oficina: Lluïsa Arnau Valls
973 39 05 44
664 68 57 62
973 39 26 41
 agramunt@agroxarxa.com
Avinguda Jaume Mestres, 15, 25310 Agramunt
Horari general:
Dilluns a dijous: 8:30h a 13:30h i 14:00 a 17:30h.
Divendres: 8:30h a 13:30h i 14:00 a 15:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre:
8:30h a 13:30h i 14:00 a 15:00h.

Oficina de Bellver de Cerdanya
Cap d’Oficina: Àngel Rallo Bellés
696 450 219
973 355 848
bellver@agroxarxa.com
Plaça Sant Roc, 3, baixos, 25270 Bellver de Cerdanya
Horari general:
Dilluns: 9:00h a 13:00h.
Dijous: 9:00h a 13:30h i 14:00h a 17:00h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (dilluns i dijous):
8:30h a 15:00h.