Oficines

AGROXARXA
Passeig de Ronda, 3 baixos – 25002 Lleida
agroxarxa@agroxarxa.com

Oficina de Vilafranca del Penedès
Cap d’Oficina: Elena Batsums Sendra

93 892 43 20

664 685 753

93 818 22 29

 vilafranca@agroxarxa.com

 C/ Ponent, 54 bx, 08720 Vilafranca del Penedès

 Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Vic
Cap d’Oficina: Jordi Suriñach Codina

938 852 747

664 685 752

938 832 889

vic@agroxarxa.com

C. de la Llotja, 3 (Edifici el Sucre)

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Valls
Cap d’Oficina: Natàlia Nubiola Torres

977 60 25 56

678 39 85 62

977 60 05 59

valls@agroxarxa.com

Pl. del Carme, 9 bis, 43800 Valls

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Tortosa
Cap d’Oficina: Maite Fornós Panisello

977 58 80 55

678 39 84 40

 977 58 82 36

tortosa@agroxarxa.com

Av. dels Ports de Tortosa Beseit, 14, 43500 Tortosa

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Tortosa
Oficina d’Amposta
Cap d’Oficina: Maite Fornós Panisello

977 94 50 90

678 39 84 38

amposta@agroxarxa.com

Carrer Jaume I, 30, 43870 Amposta

Horari general:

Dilluns a divendres: 9h a 14h.

Oficina de Calaf
Cap d’Oficina: Fani Expósito Magdaleno

 678 39 84 55

calaf@agroxarxa.com

Av. de la Pau, 31, 08280, Calaf

Horari general:

Dimarts i  dijous: 9h a 14h.

Oficina de Torroella de Montgrí
Cap d’Oficina: Anna Figuerola Llos

972 75 95 43

664 68 57 56

972 75 51 57

torroella@agroxarxa.com

C/ Figueres, 29 bx, 17257 Torroella de Montgrí

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Tàrrega
Cap d’Oficina: Olga Trull Minguell

973 501 436

678 39 84 35

 973 311 363

 tarrega@agroxarxa.com

Ctra. N-II, Centre Comercial , 25300 Tàrrega

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Solsona
Cap d’Oficina: Anna Molins Barbens

973 48 34 77

678 39 85 87

973 48 15 53

solsona@agroxarxa.com

Av. Cardenal Tarancon, 31 bx, 25280 Solsona

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Sant Boi de Llobregat
 Cap d’Oficina: Jordi Santanach Suñol

 93 652 57 00

 678 39 86 04

 93 652 57 01

 santboi@agroxarxa.com

 C/ Mossen Cinto Verdaguer 84-86 bx, 08830 Sant Boi de Llobregat

 Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Sant Boi
Oficina de Reus
Cap d’Oficina: Natàlia Nubiola Torres

977 33 32 32

678 39 85 60

977 33 87 87

reus@agroxarxa.com

Av. Països Catalans, 25, 43206 Reus

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Reus.
Oficina de Móra d’Ebre
Cap d’Oficina: Maite Fornós Panisello

977 41 44 45

678 39 84 41

977 41 42 79

 mora@agroxarxa.com

C/ Dr Peris, 19, 1r, 43740 Móra d’Ebre

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

 

Oficina de Mollerussa
Cap d’Oficina: M.Àngels Cortada Fusté

973 60 38 06

 678 39 85 83

973 60 37 22

mollerussa@agroxarxa.com

Av. del Canal s/n 1r, 25230 Mollerussa

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Manresa
Cap d’Oficina: Raül Montfort Cuenca

93 875 31 70

664 68 57 58

93 875 31 71

manresa@agroxarxa.com

C/ Cós, 74 bx, 08240 Manresa

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Lleida
Cap d’Oficina: Xavier Bosch Miquel

973 282 984

 678 39 85 85

973 282 957

lleida@agroxarxa.com

Gran Passeig de Ronda, 1 Escala esquerra entresòl 25002 Lleida

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Les Franqueses del Vallès
Cap d’Oficina: Jordi Santanach Suñol

938 400 918

678 39 85 92

938 404 218

franqueses@agroxarxa.com

Ctra. de Cànoves, 21-23, 08520 Les Franqueses del Vallès

Horari general:

Dilluns a dijous: 9:30h a 14h i 15h a 17:30h.
Divendres: 9:30h a 14:30h.

Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 9h a 15h.

Oficina de La Seu d’Urgell
Cap d’Oficina: Àngel Rallo Bellés

973 35 58 45

 678 39 86 01

973 35 58 48

laseu@agroxarxa.com

Av. Saloria, 71 bx, 25700 La Seu d’Urgell

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de La Pobla de Segur
Cap d’Oficina: Àngel Rallo Bellés

973 66 01 25

 678 39 86 02

973 68 08 25

lapobla@agroxarxa.com

Av. Catalunya, 37, 25500 La Pobla de Segur

 Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Igualada
 Cap d’Oficina: Fani Expósito Magdaleno

 93 805 40 78

664 68 57 68

 93 805 54 28

 igualada@agroxarxa.com

 C/ Prat de la Riba,18 bx, 08700 Igualada

 Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Girona
Cap d’Oficina: Tània Sampol Mas

972 41 06 40

678 39 85 66

972 41 11 70

girona@agroxarxa.com

Ronda Ferran Puig, 18, 17001 Girona

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Figueres
Cap d’Oficina: Carme Aleix Fernández

972 67 87 17

664 68 57 55

 972 67 88 80

 figueres@agroxarxa.com

 Pl. Vila d’Ordis, 1 bx, 17600 Figueres

 Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Cervera
Cap d’Oficina: Lluïsa Arnau Valls

973 53 14 42

664 68 57 71

973 53 35 43

cervera@agroxarxa.com

Av. de Manresa, 24 bx, 25200 Cervera

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Berga
Cap d’Oficina: Lluís Ubach Mas

93 821 65 53

678 39 85 97

93 821 65 54

berga@agroxarxa.com

Ctra. de Solsona, 9 1r 1a, 08600 Berga

Horari general:
Dilluns a divendres: 9h a 14h.

Oficina de Balaguer
Cap d’Oficina: Roser Mateu Profitós

973 44 68 50

678 39 84 36

973 45 07 16

balaguer@agroxarxa.com

C/ Barcelona, 64 bx, 25600 Balaguer

 Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Artesa de Segre
Cap d’Oficina: Àngel Rallo Bellés

973 40 21 23

 678 39 86 03

 973 40 12 37

 artesa@agroxarxa.com

 C/ Balmes, 19, 25730 Artesa de Segre

 Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina d’Agramunt
Cap d’Oficina: Lluïsa Arnau Valls

973 39 05 44

664 68 57 62

973 39 26 41

 agramunt@agroxarxa.com

Av. Jaume Mestres, 15, 25310 Agramunt

Horari general:

Dilluns a dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.
Divendres: 9h a 14:30h.
Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
Dilluns a divendres: 8h a 15h.

Oficina de Bellver de Cerdanya
Cap d’Oficina: Àngel Rallo Bellés

696 450 219

973 355 848

bellver@agroxarxa.com

Plaça Sant Roc, 3, baixos, 25270 Bellver de Cerdanya

Horari general:

Dijous: 9h a 14h i 15:30h a 18:30h.

Del 23 de juny al 10 de setembre (horari intensiu):
dijous: 8h a 15h.